Сучасні технології, дослідження та досвід роботи дали можливість виробникам створити штучний камінь, який за своїми експлуатаційними якостями не поступається натуральному, а деякі його властивості навіть перевершують його.

 

Саме тому одним з найпопулярніших матеріалів для створення робочих поверхонь різного призначення заслужено вважається кварцовий камінь.

 

Кварцовий камінь складається з 95% натурального природного кварцу і 5% припадає на полімери і мінеральні барвники. Такий склад штучного кварцу забезпечує матеріалу одне з найважливіших експлуатаційних якостей – високу міцність.

 

Згідно зі шкалою Мооса твердість штучного кварцового каменю становить від 7 до 8 балів (максимальний показник міцності- 10 балів має алмаз), для порівняння твердість граніту – всього 6-6,5 балів, а мармуру 4,5-5,5 балів.

 

Професійно, якісно і в строк виготовимо з кварцового каменю:

стільниці для кухні, барні стійки, рецепції, рекламні стійки, стільниці для ванних кімнат, мийки, кухонної раковини і ванни, підвіконня з штучного каменю, сходи, каміни і інші архітектурні елементи інтер’єру.

ЯКІСТЬ

Завдяки ідеальній якості виробів, що виготовляються – ми впевнено завойовуємо довіру наших клієнтів.

НАДІЙНІСТЬ

Виготовимо Ваше замовлення точно в строк. Економлячи Ваш час – підтверджуємо репутацію надійної компанії.

ГАРАНТІЯ

На всі виготовлені нами вироби зі штучного каменю ми даємо гарантію цілих 2 роки – і це не межа!

Рекомендації по догляду за кварцовим каменем