Стільниці з каменю

Стільниці зі штучного каменю

Стільниці зі штучного каменю ідеально підійдуть для використання на кухні, у ванній кімнаті і навіть в приміщеннях комерційних підприємств. Пластичність, яка досягається при температурному впливі на камінь, дозволяє надати виробу будь-яку форму. Така стільниця стане гармонійним елементом інтер'єру і дозволить вигідно використовувати наявний простір.

Компанія «Суперповерхность» пропонує виготовлення стільниць по вашому ескізу. Оригінальний елемент, що втілює вашу ідею дизайну, підтримає загальне стильове рішення кухні і доповнить її функціональною деталлю. Колір стільниці зі штучного каменю завжди можна вибрати. Подивіться по всій Директорії квітів, щоб зупинитися на кількох варіантах. Крім кольору, ви можете вибрати форму стільниці і декорувати поверхню за допомогою малюнків або поєднання різних фактур. Створити власну конструкцію виробу і розрахувати точну вартість, допоможе наш фахівець, для цього треба залишити заявку.

Стільниця для кухні зі штучного каменю за привабливою ціною

Вам потрібна якісна недорога стільниця зі штучного каменю? Купити її можна у нас! Купуючи нашу продукцію, ви отримаєте виріб безкомпромісної якості за ціною виробника. Доставку і установку готового виробу, наші майстри зроблять на професійному рівні і в найкоротші терміни.

Призначення стільниць для кухні зі штучного каменю.

Сучасні технології виробництва, покладені в основу виготовлення стільниць зі штучного каменю, і якісні матеріали, які ми застосовуємо, надають виробам наступні властивості:

  • міцність
  • абсолютна негігроскопічна;
  • простий догляд;
  • бесшовность покриття;
  • Стійкість до температурних впливів.
  • Різноманітність колірних рішень;
  • Мала вага: штучний камінь легше натурального.

 

Дізнатися вартість